Tūrisms

Gaidām ciemos!

Tūristu grupām ir iespēja viesoties Lūšu Dravā, iepriekš piesakot savu apmeklējumu. Ekskursijas laikā runāsim par biškopja arodu, apskatīsim darbarīkus, iepazīsimies ar bites dzīves ciklu un tās nozīmīgumu pasaules uzbūvē. Piedāvājam arī Lūšu Dravas lielisko produktu degustāciju un iespēju tos iegādāties. Viesošanās Lūšu Dravā iespējama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!

Nodarbības

Iepriekš vienojoties, grupām pieejama radoša praktiskā nodarbība, kuras laikā dalībnieki paši sagatavo un piepilda savu īpašo medus burciņu, kā arī noformē to atbilstoši savai gaumei un noskaņojumam.

Svinības

Mūsu ērti aprīkotajā nojumē ir iespējams arī uzņemt un organizēt nelielas svinības. Piemēram, dzimšanas dienas ballīti bērniem. Mums ir galdi cienastam, soli, kur piesēst, plašums, kur izskrieties, ugunskura pavards ar trijkāji lielajam zupas katlam, kā arī disku golfa laukums papildu fiziskajām aktivitātēm praktiski jebkuram vecumam.

Disku golfs

Pēc ekskursijas vai arī kā atsevišķu nodarbi piedāvājam iziet disku golfa trasi “Lūšu Taka” ar 9 groziem. Disku golfa spēles laikā ar diskiem jeb lidojošajiem šķīvīšiem no starta līdz grozam jātiek ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Iesācējiem tā ir jauka pastaiga mežā, vienlaikus piedaloties interesantā spēlē. Uzvar tas, kurš guvis visvairāk prieka!
Lai uzzinātu vairāk par disku golfa spēles norisi un noteikumiem, aicinām ielūkoties Latvijas Disku golfa federācijas tīmekļa vietnē, kur detalizēti izskaidroti disku golfa spēles norises principi, noteikumi un padomi.