Tūrisms

Gaidām ciemos!

Sākot ar 2019. gada vasaru interesentiem iepriekš piesakot savu apmeklējumu ir iespēja viesoties Lūšu Dravā! Pie mums pieejama gan medus nodarbība, gan arvien lielāku popularitāti gūstošā spēle disku golfs. Nodarbības laikā runāsim par biškopja arodu, apskatīsim darbarīkus, iepazīsimies ar bites dzīves ciklu un tās nozīmīgumu pasaules uzbūvē. Piedāvājam arī Lūšu Dravas lielisko produktu degustāciju un iespēju tos iegādāties. Viesošanās Lūšu Dravā iespējama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!

Disku golfs Lūšu Takā

Praktiskā nodarbība skolēniem

Iepriekš vienojoties, grupām pieejama radoša praktiskā nodarbība pusotras stundas garumā (90 min). Tās laikā mēs apskatām demonstrācijas stropu (pie bitēm tuvumā gan neejam drošības apstākļu dēļ), pagaršojam biškopības produktus, pēc tam bērni radoši apdarina savas burciņas, sajauc savu izvēlēto medus maisījumu, iepilda to burciņā, sagatavo un izdrukā produkta marķējumu. Pēc nodarbības cienājam apmeklētājus ar pašceptu maizi, medu un siltu tēju. Pieejama arī “Lūšu Dravas” daudzveidīgo produktu degustācija un iegāde, kā arī bērni var izmantot mūsu plašo teritoriju, lai izskrietos un paspēlētu āra spēles.
Medus nodarbības cena vienam bērnam ir 6,00 EUR (t.sk. PVN).
Uz nodarbību obligāti jāpiesakās iepriekš (kontakti lapas apakšā)!

Svinības, semināri, kolektīvu pasākumi

Mūsu ērti aprīkotajā nojumē ir iespējams arī uzņemt un organizēt nelielas svinības. Piemēram, dzimšanas dienas ballīti bērniem. Mums ir galdi cienastam, soli, kur piesēst, plašums, kur izskrieties, ugunskura pavards ar trijkāji lielajam zupas katlam, kā arī disku golfa laukums papildu fiziskajām aktivitātēm praktiski jebkuram vecumam. Nojumē tik pat labi var organizēt arī kādu semināru vai apmācības, jo ir pieejams projektors ar ekrānu un apskaņošanas sistēmu.


Disku golfs

Pēc ekskursijas vai arī kā atsevišķu nodarbi piedāvājam iziet disku golfa trasi “Lūšu Taka” ar 9 groziem. Disku golfa spēles laikā ar diskiem jeb lidojošajiem šķīvīšiem no starta līdz grozam jātiek ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Iesācējiem tā ir jauka pastaiga mežā, vienlaikus piedaloties interesantā spēlē.
Attālumi līdz groziem nav gari, tāpēc laukums ir piemērots arī pilnīgiem iesācējiem, taču celiņu trajektorijas ir pietiekami izaicinošas arī pieredzējušiem disku golfa entuziastiem. Uzvar tas, kurš guvis visvairāk prieka!

Lai uzzinātu vairāk par disku golfa spēles norisi un noteikumiem, aicinām ielūkoties Latvijas Disku golfa federācijas tīmekļa vietnē, kur detalizēti izskaidroti disku golfa spēles norises principi, noteikumi un padomi.

Lai uzspēlētu, savu apmeklējumu obligāti jāpiesaka iepriekš (kontakti lapas apakšā)!
Ar inventāru un spēles apmācību nodrošināsim. Lai labi lido!

Maksa
Disku noma 1 personai un laukuma lietošanas maksa – 3,00 EUR (t.sk. PVN)
Laukuma lietošanas maksa personai ar saviem diskiem – 1,00 EUR (t.sk. PVN)