Par mums

Laipni lūgti Lūšu Dravā

Lielvārdes novada “Stropēnos” jau vairāk nekā 45 gadus par savu pusotra miljona bišu ganāmpulku rūpējas biteniece Līga Lūse. Savukārt viņas dēls ar ģimeni no ievāktā medus veido dažādus neierastus produktus un maisījumus. Lūšu Dravas bites, naski strādājot, ik vasaru sarūpē gan varen gardu dažādu ziedu medu, gan ziedputekšņus, gan arī vienus no pasaulē bagātīgākajiem dabas vitamīnu produktiem – bišu maizi. Mēs esam radījuši un klienti par labiem atzinuši arī dažādus bišu produktu “jaukumus” – medus ar dažādām ogām un citronu, medus ar riekstiem, bišu maize medū, propoliss medū. Vēl garšīgāk un vēl veselīgāk!

Mūsu produkti tiek iegādāti ne tikai veikalos vai tirdziņos, bet bieži vien nonāk arī dāvanu maisiņos, jo piedāvājam individuāla dizaina etiķešu izveidi un noformēšanu katra klienta īpašajai vajadzībai – kāzām, svinībām, korporatīvajam pasākumam.

Tagad jums atliek vien iepazīt Lūšu Dravas produktu klāstu, ielikt groziņā tīkamākos gardumus un aizpildīt pasūtījuma formu! Veseli ēduši!

Kopš 2019. gada Lūšu Drava sāk uzņemt arī ciemiņus, stāstot par biškopības tēmu, kā arī piedāvā spēlēt Latvijā arvien populārāko disku golfa spēli. Visi apmeklējumi iespējami tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!

Lūšu Dravas atrašanās vieta

Rekvizīti

SIA “Lūšu Drava”
Reģ. Nr. 40103655483
PVN maksātāja Nr. LV40103655483
Juridiskā adrese: Zvaigžņu iela 48, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070
Fiziskā adrese: “Stropēni”, Lielvārdes pagasts, Lielvārdes novads, LV-5070

Vēlies ar mums sazināties? Droši raksti!