Par mums

Laipni lūgti Lūšu Dravā!

Lielvārdes pagasta “Stropēnos” biškopības arods tiek piekopts vairākās paaudzēs jau gandrīz 50 gadus. Lūšu ģimene rūpējas par savu pusotra miljona bišu ganāmpulku un no ievāktā medus veido dažādus neierastus produktus un maisījumus. Lūšu Dravas bites, naski strādājot, ik vasaru sarūpē gan varen gardu dažādu ziedu medu, gan ziedputekšņus, gan arī vienus no pasaulē bagātīgākajiem dabas vitamīnu produktiem – bišu maizi. Mēs esam radījuši un klienti par labiem atzinuši arī dažādus bišu produktu “jaukumus” – medus ar dažādām ogām, ar cidonijām, ar citronu, medus ar riekstiem, bišu maize medū, propoliss medū. Vēl garšīgāk un vēl veselīgāk!

Mūsu produkti tiek iegādāti ne tikai veikalos vai tirdziņos, bet bieži vien nonāk arī dāvanu maisiņos, jo piedāvājam individuāla dizaina etiķešu izveidi un noformēšanu katra klienta īpašajai vajadzībai – kāzām, svinībām, korporatīvajam pasākumam.

Tagad jums atliek vien iepazīt Lūšu Dravas produktu klāstu, ielikt groziņā tīkamākos gardumus un aizpildīt pasūtījuma formu! Veseli ēduši!

Kopš 2019. gada Lūšu Drava sākusi uzņemt arī ciemiņus, stāstot par biškopības tēmu, kā arī piedāvā spēlēt Latvijā arvien populārāko disku golfa spēli. Visi apmeklējumi iespējami tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!

Lūšu Dravas atrašanās vieta

“Stropēni”, Lielvārdes pagasts, Ogres novads

Rekvizīti

SIA “Lūšu Drava”
Reģ. Nr. 40103655483
PVN maksātāja Nr. LV40103655483
Juridiskā adrese: Zvaigžņu iela 48, Lielvārde, Ogres novads, LV-5070
Fiziskā adrese: “Stropēni”, Lielvārdes pagasts, Ogres novads, LV-5070

Vēlies ar mums sazināties? Droši raksti!


LEADER projekta īstenošana

SIA “Lūšu Drava” ar Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma “Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” Publisko un privāto partnerattiecību biedrības “Zied zeme” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 līdzfinansēto projektu “Telpas aprīkošana biškopības izglītojošajam tūrismam un disku golfa takas izveide” Nr. 19-04-AL02-A019.2101-000010 ir iegādājusies aprīkojumu tūrisma apmeklētāju uzņemšanai, PVC sieniņas nojumei, projektoru un ekrānu, kā arī disku golfa aprīkojumu.

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē.