Tūrisms jeb gaidām ciemiņus Lūšu Dravā

Vairākus gadus plānotā iecere ir realizējusies, un “Lūšu Drava” ir sākusi pieņemt apmeklētāju grupas! Šobrīd ir izstrādāta tematiskā nodarbība skolēniem, kuras laikā bērni uzzina pamatlietas par bitēm un biškopību un, galvenais, pēc tam paši izgatavo un apdarina savu medus gardumu burciņu. Vēl pie saimniecības mežā ir izveidota arī disku golfa laukums “Lūšu Taka”, kurā izmēģināt savus spēkus šobrīd arvien lielāku popularitāti gūstošajā aktīvās atpūtas nodarbē. Netālu no “Lūšu Dravas” ražotnes atrodas tūristu uzņemšanai paredzēta nojume, kurā risinās nodarbības un iespējams patverties arī lietainos laika apstākļos.

Patīkama vieta jaukai atpūtai.
Patīkama vieta jaukai atpūtai.

Lai pilnā apmērā realizētu savus plānus, “Lūšu Drava” piedalījās un guva atbalstu vietējās rīcības grupas “Zied Zeme” rīkotajā projektu konkursā, kura mērķis bija labvēlīga vide uzņēmējdarbībai un vietējās ekonomikas stiprināšana. Tā ietvaros iegādājāmies apmeklētāju uzņemšanai nepieciešamo aprīkojumu, kā arī aprīkojām “Lūšu Taku” ar disku golfa groziem un diskiem. Līdz ar to ir iespējams sava apmeklējuma laikā gan izvēlēties medus nodarbību vai disku golfa spēli, vai arī apvienot abas šīs nodarbes.

Sīkāka informācija par praktisko nodarbību skolēniem

Nodarbības ilgums ir 1,5h. Tās laikā mēs apskatām demonstrācijas stropu (pie bitēm tuvumā gan neejam drošības apstākļu dēļ), pagaršojam biškopības produktus, pēc tam bērni radoši apdarina savas burciņas, sajauc savu izvēlēto medus maisījumu, iepilda to burciņā, sagatavo un izdrukā produkta marķējumu. Pēc nodarbības cienājam apmeklētājus ar pašceptu maizi, medu un siltu tēju. Pieejama arī “Lūšu Dravas” daudzveidīgo produktu degustācija un iegāde, kā arī bērni var izmantot mūsu plašo teritoriju, lai izskrietos un paspēlētu āra spēles. Ja grupai ir vairāk laika, tad iespējams doties arī disku golfa trasē. Medus nodarbības cena vienam bērnam ir 6,00 EUR (t.sk. PVN).
Viesošanās Lūšu Dravā iespējama tikai ar iepriekšēju pieteikšanos!

Tagged ,