Ziemassvētku etiķetes 2019

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem! Lai mazinātu jūsu nogurdinošo pirmssvētku maratonu un lai jūs savu tuviniekus vai kolēģus varētu iepriecināt ar īpaši noformētām dāvaniņām, esam mūsu gardumburciņām izveidojuši sešus burvīgus Ziemassvētku etiķešu dizainus.

Jums atliek tikai izvēlēties kādu no piedāvātajiem etiķešu stiliem (skatiet zemāk galerijā variantus) un noskatīt tīkamos produktus! Divos stilos ieturētās Ziemassvētku etiķetes ir veidotas komplektos, lai tās varētu teicami rotāt arī mūsu piedāvātās trio dāvaniņas jeb kastītes ar trim burciņām.

Aicinām galerijā apskatīt pieejamos etiķešu variantus un, ja kāds no tiem iepatīkas, tad atliek vien salikt iepirkumu grozā vēlamos produktus un Pasūtījumu veikšanas formā ierakstīt komentāru par izvēlētajiem dizaina variantiem (D1 vai D2 un tamlīdzīgi). Vai arī sūtiet savas vēlmes mums e-pastā!

Mums ir liela pieredze arī korporatīvo dāvanu sagatavošanā, veidojot mūsu gardumburciņas ar personalizētām etiķetēm. Uzņēmuma logo un krāsas, novēlējumi, varbūt kāds pantiņš vai kāds vizuāls elements un akcents. Mūsu talantīgā māksliniece radīs pievilcīgu un mūsdienīgu individualizētu etiķešu dizainu ikvienai gaumei! Nelielu daļu no mūsu radītajām personalizēta dizaina dāvanām iespējams aplūkot šeit.

Ja ieinteresējām, dodiet ziņu!
Lai jums mierīgs drīzo svētku gaidīšanas laiks!

Tagged , , , ,