Nodarbības

Lūšu Dravas viesiem, iepriekš piesakot savu apmeklējumu, ir iespēja gan piedalīties Praktiskajā medus nodarbībā, gan Vaska sveču darbnīcā. Uz abām nodarbībām obligāti jāpiesakās iepriekš!

Praktiskā medus nodarbība

Apmeklētāju grupai piedāvājam radošu praktisko nodarbību, kuras laikā runāsim par biškopja arodu, apskatīsim darbarīkus, iepazīsimies ar bites dzīves ciklu un tās nozīmīgumu pasaules uzbūvē. Pagaršosim arī biškopības produktus, taču nodarbības galvenais uzdevums būs sajaukt savu izvēlēto medus maisījumu, iepildīt to burciņā, radoši to apdarināt un, visbeidzot, sagatavot un izdrukāt produkta marķējumu. Viss kā īstā medus gardumu ražošanas procesā!
Pieejama arī “Lūšu Dravas” daudzveidīgo produktu degustācija un iegāde, savukārt bērni var izmantot mūsu plašo teritoriju, lai izskrietos un paspēlētu āra spēles.

Medus nodarbības cena vienam apmeklētājam ir 6,00 EUR (t.sk. PVN).
Uz nodarbību obligāti jāpiesakās iepriekš!
Zvaniet vai ziņojiet WhatsApp pa tālruni +37126353518, rakstiet Facebook vidē vai sūtiet e-pastu.

Vaska sveču darbnīca

Viesi pie mums laiku var aizraujoši pavadīt ne tikai medus burciņas tapšanas darbnīcā, bet arī vaska sveču liešanas darbnīcā! Kādam pūcīte, kādam vienradzis, citam lācītis, rozīšsvece vai svētku kūka. Lai arī kāda būtu pašgatavotās sveces forma – karsta vaska smarža ir tik valdzinoši patīkama! Pagatavotā svecīte, protams, paliek darinātājam par piemiņu!

Vaska sveču darbnīcas cena vienam apmeklētājam ir 4,00 EUR (t.sk. PVN).
Uz nodarbību obligāti jāpiesakās iepriekš!
Zvaniet vai ziņojiet WhatsApp pa tālruni +37126353518, rakstiet Facebook vidē vai sūtiet e-pastu.