Laiks pārmaiņām!

Neticami, bet ir aizritējuši jau vairāk nekā 7 gadi, kopš radošā noskaņojumā un ar drebošu sirdi pirmo reizi apdarinājām “Lūšu Dravas” burciņas ar jauno dizainu! Ar aukliņu sējām produkta nosaukuma birkas un centāmies notrāpīt taisni jaunās, neierastās uzlīmes. Pa šo laiku brūnās krāsas toņos ieturētais dizains kļuvis tik ierasts un mīļš, kā arī klientiem pazīstams, taču ir laiks doties tālāk un noglabāt šo laiku skaistās atmiņās.

Gadiem ierastais burciņu noformējums nu paliks atmiņās. Laiks jaunām vēsmām!

Sadarbībā ar mūsu jaunatrasto dizaineri Līgu, kas arī ir kā nozīmīgs pavērsiena punkts mūsu uzņēmumam un ir izturējusi pirmā Ziemassvētku trakumlaika ugunskristības, ir tapis “Lūšu Dravas” burciņu jaunais, mūsdienīgais dizains. Esam saglabājuši iepriekšējo burtu fontu, lai vilktu kaut nelielas paralēles ar vēsturi, tomēr izmaiņas, mūsuprāt, ir diezgan ievērojamas. Bildēs to grūtāk pamanīt, taču arī etiķešu materiāls un drukas kvalitāte nu ir pavisam citā, augstākā līmenī un papildināta ar aci un tausti piesaistošiem lakas pārklājuma elementiem. Prieks acīm un estēta sirdij!

Lūšu Dravas produktu jaunais dizains
Lūšu Dravas produkti jaunās dizaina skaņās

Visbeidzot, lai pārmaiņas būtu vēl acīmredzamākas, modernus uzlabojumus piedzīvojusi arī “Lūšu Dravas” mājas lapa, kuras izkārtojums un vizuālais izskats, esam pārliecināti, iepriecinās klientus un būs vēl ērtāks lietošanā. Produktu sadaļā, protams, skatāms viss mūsu labumu un gardumu klāsts. “Jūsu dizains” sadaļā stāstām un rādām mūsu pieredzi personalizētu produktu etiķešu dizaina jomā. Pilnīgs jaunums “Lūšu Dravā” – Tūrisma sadaļa, kurā aicinām ciemos interesentus uz tematisko un praktisko nodarbību par biškopības tēmu, kā arī uz disku golfa laukumu. Un, visbeidzot, kā jau bija ierasts arī iepriekšējā mājas lapas versijā – jūs jau šobrīd esat “Bišu runu” sadaļā, kurā iespējams lasīt īsstāstiņus, kā tad mums klājas. Turpināsim rosīties tālāk un ziņosim atkal, līdz ko būs kādi jaunumi!

Degustācijas Lūšu Dravā
Tagged , , ,