Disku golfs

Lūšu Dravā pieejamas arī aktīvās atpūtas iespējas – piedāvājam iziet disku golfa trasi “Lūšu Taka” ar 9 groziem. Disku golfa spēles laikā ar diskiem jeb lidojošajiem šķīvīšiem no starta līdz grozam jātiek ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Iesācējiem tā ir jauka pastaiga mežā, vienlaikus piedaloties interesantā un azartiskā spēlē.
Attālumi līdz groziem nav gari, tāpēc disku golfa laukums “Lūšu Taka” ir piemērots arī pilnīgiem iesācējiem, taču celiņu trajektorijas ir pietiekami izaicinošas arī pieredzējušiem disku golfa entuziastiem. Uzvar tas, kurš guvis visvairāk prieka!

Disku noma 1 personai un laukuma lietošanas maksa – 3,00 EUR (t.sk. PVN)
Laukuma lietošanas maksa personai ar saviem diskiem – 1,00 EUR (t.sk. PVN)

Ar inventāru un, ja nepieciešams, arī ar spēles apmācību nodrošināsim.

Lai uzspēlētu disku golfu “Lūšu Takā”, savu apmeklējumu obligāti jāpiesaka iepriekš!
Zvaniet vai ziņojiet WhatsApp pa tālruni +37126353518, rakstiet Facebook vidē vai sūtiet e-pastu.

Disku golfa spēlētājiem teritorijā pieejama bezmaksas stāvvieta, labierīcības un ūdens roku nomazgāšanai. “Lūšu Takā” var ņemt līdzi arī savu četrkājaino draugu, vienīgi lūgums par šo obligāti informēt, piesakot savu apmeklējumu!

Lai uzzinātu vairāk par disku golfa spēles norisi un noteikumiem, aicinām ielūkoties Latvijas Disku golfa federācijas tīmekļa vietnē, kur detalizēti izskaidroti disku golfa spēles norises principi, noteikumi un padomi.

Lai labi lido!