Čaklais 2020. gads

Lielizmēra Latvijas karte
Lielizmēra Latvijas karte

Darbos un aktivitātēs vasarā līdz ausīm iekšā, tāpēc blogā nesanāk ierakstīt tik bieži, kā gribētos. Te neliels ieskats visdažādākajos šī gada notikumos!

Visērtāk sekot līdzi mūsu jaunumiem var mūsu Facebook lapā – aicinām piesekot!

Disku golfa sacensības. Pavasarī pirms dižsērgas vēl paspējām aizvadīt pirmās disku golfa sacensības Lūšu Takā. Uz UFO TŪRES 2020 posmu ieradās rekordliels dalībnieku skaits – 51! Saulei un sniegputenim mijoties, izspēlējām divus apļus mežā izveidotajā disku golfa trasē. Pēc spēles dalībnieki varēja uzņemt spēkus uzēdot zupu un pašgatavotu medus kūku. Šajā vietnē varat aplūkot foto galeriju no šīm sacensībām.

Šūnas. Lai garāmbraucēji mūs varētu vieglāk atrast un jau laikus pamanīt īsto ceļu, kurā iegriezties, pie mūsu autostāvvietas pavasarī izveidojām teju 3 metru augstas bišu šūnas mūsu uzņēmuma logotipa formā. Tagad noteikti esam labi pamanāmi, un viesiem ir arī kur uzņemt feinus selfijus par piemiņu no ciemošanās.

Lielizmēra Latvijas karte. Pie mums šobrīd top vēl viens jauns un unikāls vides objekts – Lielizmēra Latvijas karte. Pļavā izveidotās Latvijas kontūras platums ir nepilni 200 metri, bet perimetrs – 600 metri. Esam izveidojuši arī pilsētu norādes, tās pamazām tiek uzstādītas kartē. Jau ir idejas arī interesantām orientēšanās spēlēm gan lieliem, gan maziem. Mūsuprāt, interesanta vieta pastaigai un no gaisa uzņemtām fotogrāfijām vai video.

Vaska sveču darbnīca. Tagad viesi pie mums laiku var aizraujoši pavadīt ne tikai savas medus burciņas tapšanas darbnīcā vai Lūšu Takas disku golfa laukumā, bet arī vaska sveču liešanas darbnīvā. Kādam pūcīte, kādam vienradzis, citam lācītis, rozīšsvece vai svētku kūka. Lai arī kāda būtu pašgatavotās sveces forma – karsta vaska smarža ir tik valdzinoši patīkama!

Novada garša. Lūšu Drava piedalās apceļošanas akcijā “Atklāj novada garšu”! Akciju rīko Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs, un no katra novada tajā iesaistījušās desmit saimniecības. Katra no saimniecībām gatava uzņemt viesus un piedāvāt nelielu ekskursiju bez maksas, bet par sev veltīto laiku ceļotāji var pateikties, iegādājoties saimniecībā ražotos produktus vai iepriekš piesakoties saimniecības piedāvātajām izklaides iespējām vai meistardarbnīcām. Aktīvajiem ceļotājiem sagādātas gan mēneša balvas, gan lielā balva, kuras izlozē piedalās pilnīgi vai daļēji aizpildītas dalības kartes. Aicinām piedalīties! Sīkāka informācija – www.novadagarsa.lv.

Stāsts par Lūšu Dravu biznesa portālā. Par to, kā mūsu uzņēmums veidojies, kā tas pārcieta dižsērgas laiku un kā darbojamies šobrīd – par to visu skaisti uzrakstījis biznesa portāls Swedbank Business Network.

Saulgriežu video. Un jaunumu rindas noslēgumā – vienkārši skaists video no Vasaras Saulgriežu svinībām Lūšu Dravā! Gaidām jūs ciemos!

Tagged , , , , ,