Rosība. Citronu medus. Kolektīvā iepirkšanās. Tirdziņi un veikali.

janvāris 23 2012

Rosāmies. Lūšu Dravas lapā it kā iestājies īsais, teorēiskas klusuma brīdis, taču mums labpatiktu teikt – iespējams, tas ir klusums pirms vētras. :) Protams, ka klientu aktivitātes nav tādā līmenī, kā tas bija pirms lielajiem svētkiem, taču interesi patērētāju acīs esam viennozīmīgi izpelnījušies un ik pa pārdienām ienāk dažāda veida pasūtījumi. Vispopulārākie, produkti, ir tieši no našķu kategorijas – riekstu (+sēkliņu) maisījumi ar medu, kā arī šobrīd vīrus-kaišu apkarošanai tik svarīgās vitamīnu “bumbas” – bišu maize vai ziedputekšņi medū. Cilvēkiem patīk, garšo – un mums par to prieks!

 

Citronu medus. Starp citu – tagad nogatavināšanās procesā atrodas citronu medus, kas būs kā reiz lielisks papildinājums šobrīd tik ļoti populārajam imunitātes atgūšanas triecien-komplektam: tēja + medus + citrons + ingvers. Līdz ko citronu medus būs pieejams iegādei – ziņosim!

 

Kolektīvā iepirkšanās. Ievadā pieminētā vētra mums gan šķiet varbūt tomēr par skaļu teikts, bet nekad jau nevar precīzi zināt, kas un kā notiks. Arī pirms Ziemassvētkiem mēs nebijām domājuši, ka divas nedēļas no vietas iešana gulēt rītausmas tuvumā būs ikdienišķa parādība. :)

 

Lūk, pašreiz interesējamies, plānojam un gatavojamies ar savu produktu komplektiņiem (+ jaukiem bonusiņiem) iestartēt kādā no kolektīvās iepirkšanās portāliem. Tīri ekonomiski un matemātiski šis uzdevums patiesībā ir stipri sarežģīts, jo jāpiedāvā apjomīgas atlaides un vēl jānosedz arī portāla komisija. Lūkosim, kas mums no tā sanāks. Tad jau liksim par sevi manīt, kad šis pasākums būs aizsācies!

 

Kalnciema ielas tirdziņš. Esam interesējušies par iespējām ar savu produkciju iekļūt arī slavenajā Kalnciema ielas tirdziņā. Kā izrādās, tas process nav nemaz tik vienkāršs. Lai arī mūsu iepakojuma jauko izskatu tirdziņa koordinātori novērtēja ļoti atzinīgi, vismaz pagaidām mēs tur andelēties netiekam, jo viņiem trīs pastāvīgie “medi-nieki” jau tur dzīvojas. Arī Berga bazāra tirdziņā līdzīga situācija. Attiecīgi, gaidīsim brīdi, kad kāda no pozīcijām atbrīvosies, bet paralēli vēl pamēģināsim šos organizatorus ieinteresēt ar kādiem pavisam jauniem produktiem, ko neviens esošai medi-nieks vēl nepiedāvā. Ja Tu zini, kur vēl ir kāds feins tirdziņš, kur “Lūšu Dravai” būtu vērts paciemoties – padod ziņu!

 

Par mums interesējas zaļo produktu veikaliņi. Interesi par mūsu bišu produktiem ir izrādījuši arī pāris zaļo produktu veikaliņi, taču vismaz pagaidām mēs uz šo tirdzniecības veidu īsti nekoncentrējamies, jo tiešā pārdošana (un netiešā caur internetu) ar ieteikumu palīdzību šobrīd mūsu klientam šķiet vispieņemamākā. Mēs ļoti priecājamies, ka jauni klienti pie mums vēršas lielākoties pateicoties viņu draugu ieteikumiem! Un nereti ir arī cilvēki, kas Ziemassvētku dāvanā saņēmuši kādu “Lūšu Dravas” gardumu, nu arī paši vēršas pie mums, lai tiktu pie jaunas veselīgo kārumu “devas”. :)

 

Spread the word! Līdz ar to -  ja arī Tu uzskati, ka “Lūšu Dravas” labumi atbilst tai produktu kategorijai, par kuru Tev nav žēl / nekautrējies / ir prieks pastāstīt arī saviem draugiem, tad droši – izplati mūsu vārdu (spread the word :) ) ar kādu no Tavām iecienītajām saviesīgajām tīmekļvietnēm!

 

Draudzējies ar mums un mūsu bitēm - Draugiem.lv Facebook / un Twitter !  8)

Atstāj komentāru!